Зателефонуйте мені
Вкажіть свій номер телефону і наш менеджер незабаром зв’яжеться з Вами
Номер телефону

Скасувати
Надіслати

Очікуйте дзвінка

Закрити
Процедура закупівлі оголошена 19.01.2021 19:36. Дата останніх змін - 22.02.2021 15:28

Сирні продукти -

Ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-19-002840-b  
ID 22415cc77abe4a738385c9150def0521  
Очікувана вартість закупівлі
2`200`000.00 Гривня
Ви ще не берете участь в обговоренні цієї закупівлі
Ви ще не берете участь у цій закупівлі
Відмітити оголошення
Додати у вибране
Приховати
Запланувати участь

Закупівельник (Проводить закупівлю)

Найменування замовника Комунальний заклад "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради  
Очікувана вартість закупівлі 2`200`000.00 Гривня (з ПДВ)  
Розмір мінімального кроку пониження ціни 22`000.00 Гривня  
Процедура закупівлі Відкриті торги  
Метод оцінки тендерних пропозицій учасників Оцінка тендерних пропозицій учасників за найменшою пропозицією  
Закупівля оголошена
19.01.21
Період уточнень
до 25.01.21
Період оскаржень
до 31.01.21
Подання пропозицій
до 04.02.21
Аукціон
05.02.21
Кваліфікація переможця
з 05.02.21
Пропозиції розглянуті
з 09.02.21
Завершена
22.02.21
22.01.2021, 19:01
Просимо відповісти на запитання щодо ТУ У або ДСТУ
Загальне запитання щодо оголошення
Шановний Замовнику, просимо внести пояснення для Виробника, щодо предмету закупівлі. Ціна нашої пропозиції залежить від того, які продукти Вам потрібні. Ціна на харчові продукти виготовленні згідно ТУ У як правило дешевше від 10-30 % від ДСТУ.
Дякуємо,
та пояснюємо у чому різниця.


У Додатку Замовника вказано, що
Якісні характеристики:
Сир сичужний твердий не менше 50% Сир твердий - поверхня рівна, без пошкоджень, покрита полімерно-парафіновим сплавом або плівкою. Смак і запах - в міру виражений сирний. Консистенція - пластична, ніжна, однорідна по всій масі. Колір - від білого до ледве жовтого, рівномірний по всій масі. Вміст жиру не менше 50%.
Не допускаються продукти з пліснявою. Продукція, маркування, пакування повинна відповідати діючим стандартам в Україні, або ТУ заводу виробника, дійсними на момент постачання.
Сир кисломолочний Не менше 9% Сир кисломолочний не менше 9% жирності - Сир повинен мати білий колір із легка жовтуватим або кремовим відтінком, рівномірним по всій масі, консистенція ніжна, смак і запах чисті кисломолочні. Не допускається надмірно кислий смак, пліснява. Розфасовка у пачки не менше 0,20 кг., термін зберігання не більше 7 діб. Продукція, маркування,пакуванняповинна відповідати діючим стандартам в Україні, або ТУ заводу виробника, дійсними на момент постачання.

1. Товар при поставці повинен супроводжуватись документами, що підтверджують якість та безпеку, а саме: копіями посвідчень про якість, та/або висновків санітарно–епідеміологічної експертизи, та/або декларації виробника, та/або ветеринарного свідоцтва, та/або іншим документальним підтвердженням якості та безпеки товару (у передбачених законодавством випадках). Постачальник повинен дотримуватися Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості продуктів харчування».
9. Продукти харчування не повинні містити синтетичних барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку, консервантів, ГМО (тут згодні) та відповідати чинним Державним стандартам якості та відповідності продукції.

Просимо внести пояснення до технічних Вимог предмету закупівлі, тому що згідно чинного Законодавства Виробник розробляє самостійно Технічні умови, під свою відповідальність.
Якщо Замовнику потрібен предмет закупівлі не маючий ароматизаторів, підсилювачів смаку, консервантів, то у такому випадку продукція повинна відповідати ДСТУ яка виготовляється, як правило, за класичними рецептурами з відповідними технологіями.

Харчові продукти, які виготавлюються згідно ТУ У (технічні умови) – можуть содержати підсилювачи смаку, консерванти, згідно чинному законодавству (які відносяться до харчових добавок та не є шкідливими), тому просимо уточнити будуть враховані відповідні ТУ У, чи до пропозиції приймються тільки пропозиції згідно ДСТУ .
У 2019 році в сфері безпеки харчової продукції в Україні слід керуватися тими зобов’язаннями, які взяла на себе наша держава згідно підписаного євроінтеграційного угоди. Потрібно розглянути два розділи євроінтеграційного меморандуму – третю і четверту розділу IV. Глава 3 стосується гармонізації законодавства в сфері технічного регулювання, а глава 4 – гармонізації законодавства в сфері санітарних та фітосанітарних заходів.
Ці два розділи безпосередньо стосуються ситуації, яку ми маємо в сфері забезпечення безпеки продукції, і проведення державного контролю в сфері дотримання законодавства про безпеку харчових продуктів. Якщо говорити про стан впровадження так званої «Дорожньої карти» по главам 3 і 4, то по третій Україна виконала 59% своїх зобов’язань, по четвертій поки стан виконання на рівні 33%. На виконання третього розділу в 2014 році вступив в дію Закон України «Про стандартизацію», і в 2015 році «Про метрологію та метрологічну діяльність» та «Про технічний регламент і оцінки відповідності».
Зокрема, сертифікацію перевели в статус добровільної процедури. Обов’язковими залишилися тільки вимоги технічних регламентів, які не мають в даний час прямого відношення до харчової продукції, оскільки вони стосуються обладнання, машин і механізмів. Крім цього в області технічного регулювання залишилася складова – підписання Угоди АСАА, яка перекладається на українську мову як «Угода про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції». Але знову ж таки, ця угода стосується промислового обладнання, а не харчової продукції.
Національний орган по стандартизації ще в минулому році видав наказ про скасування всіх ГОСТів, які були розроблені до 1992 року. Слід сказати, що величезна кількість ГОСТів, що потрапляють під дію цього наказу, містили вимоги до методів контролю харчової продукції та сільськогосподарської зокрема. Технічні комітети мали мало часу, щоб переглянути ці 14475 ГОСТу для перекладу їх при необхідності в формат ДСТУ. Тому Національний орган по стандартизації продовжив застосування ГОСТів до 2019 року.
Таким чином, сертифікація харчової продукції – процедура добровільна. У той же час, сертифікація стає обов’язковою, якщо цього вимагає споживач.
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 25.01.2021, 13:54)
Розглянувши Ваше звернення щодо надання роз'яснень повідомляємо, що тендерною документацією вимагається відповідність товару саме вимогам ДСТУ.
Враховуючи зазначене, просимо Вас готувати свою тендерну пропозицію із врахуванням вимог ДСТУ.