Процедура закупівлі оголошена 15.05.2019 23:57. Дата останніх змін - 23.05.2019 23:00

Відлов та стерилізація безпритульних тварин (собак)

Ідентифікатор закупівлі UA-2019-05-15-003903-a  
ID 1bee97bbb5854c97887f9a118f21af71  
Очікувана вартість закупівлі
100`000.00 грн
Ви ще не берете участь в обговоренні цієї закупівлі
Ви ще не берете участь у цій закупівлі
Відмітити оголошення
Додати у вибране
Приховати
Запланувати участь

4.Кількість та опис послуг: Найменування Кількість, шт Відлов та стерилізація безпритульних тварин (собак) 130 5. Місце поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: с. Гора, Бориспільський район, Київська область. 6.Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 31.12.2019 року. 7.Умови оплати товарів, виконання робіт, надання послуг: Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником послуг на підставі актів виконаних робіт (наданих послуг). Розрахунок за поставлені товари здійснюється за фактом наданих послуг на умовах відстрочки платежу до 30 днів. Бюджетні зобов'язання та платежі здійснюються лише за наявності відповідних бюджетних призначень (асигнувань). У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за надані послуги здійснюються протягом 7 банківський днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

Організатор закупівлі

Найменування замовника Гірська сільська рада  
Очікувана вартість закупівлі 100`000.00 грн (з ПДВ)  
Розмір мінімального кроку пониження ціни 1`000.00 грн  
Процедура закупівлі Допорогові закупівлі  
Вид предмету закупівлі: Закупівля послуг  
Закупівля оголошена
15.05.19
Період уточнень
до 21.05.19
Подання пропозицій
до 23.05.19
Закупівля не відбулась
23.05.19
16.05.2019, 12:55. ID: UA-2019-05-15-003903-a.c1
Вимоги до замовника
щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі
ВИМОГА
щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі в порядку ч. 1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі».
Додатком до тендерної документації (оголошення) № 1 є Технічні, якісні, кількісні та інші вимоги щодо закупівлі, пунктом 2 якого передбачено, як ОБОВ'ЯЗОК учасника за наслідком виконання договору, що « відновлені тварини мають бути випущені на території їх початкового знаходження»
Разом з тим згідно з ст. 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» - норми що регулює порядок вилову та тимчасової ізоляції домашніх тварин, не передбачено повернення до місць звичайного існування та/місця відлову.
В свою чергу, повернення тварин, після їх знаходження у спеціалізованих установах, підприємствах, де останні отримують протягом певного часу системне харчування, медичну допомогу тощо, ДО ЧОГО ВОНИ ЗВИКАЮТЬ ТА АДАПТУЮТЬСЯ, а після чого знову залишаються на вулиці без догляду є нічим іншим ніж жорстоким поводженням, що утворює склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 89 КУпАП, а саме: знущання над тваринами, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин, вчинені стосовно двох і більше тварин, групою осіб, за що передбачено накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100 – 8500) або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
Вищевикладені норми національного законодавства кореспондуються із нормами міжнародного права.Так, відповідно до ст. 3, 4 Європейської конвенції про захист домашніх тварин 1987 року, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Європейської конвенції про захист домашніх тварин» від 18.09.2013, ніхто не повинен спричиняти для домашньої тварини непотрібного болю, страждання або пригнічення. Ніхто не повинен залишати домашньої тварини.
Таким чином, виконання умов тендерної документації, а також умов договору у викладеній редакції (який є складовою частиною тендерної документації) прямо порушують вимоги закону, за що передбачена адміністративна відповідальність учасника та замовника (їх посадових осіб).
Враховуючи положення ст. 19 Конституції України, якою передбачено, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством, а органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
В свою чергу, відповідно до ст. 215 ЦК України підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу.
Частиною 1 ст. 203 ЦК України передбачено, що зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також інтересам держави і суспільства, його моральним засадам.
Частиною 1 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Отже, вимоги тендерної документації та проект Договору містять умови, які не відповідають законодавству, є підставами недійсності відповідного Договору, в разі його укладання, в цілому чи в певній частині, а дії з його виконання призведуть до адміністративної відповідальності осіб, які будуть його виконувати.
У зв’язку з викладеним, керуючись ч. 1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» вимагаємо усунити порушення законодавства під час проведення закупівлі, а саме виключити умови з проекту Договору щодо обов’язку учасника забезпечити повернення тварин до місця звичайного існування та/або відлову.
Відповідь замовника
Дякую за запитання. Ваші вимоги взяті до уваги та внесені зміни до оголошення.
Вирішена