Процедура закупівлі оголошена 11.02.2019 16:25. Дата останніх змін - 19.02.2019 16:02

Електролізна установка типу СЕУ-4М

Ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-11-000827-c  
ID 23eba296f6404ad1b109f8acf9627d78  
Ви ще не берете участь в обговоренні цієї закупівлі
Ви ще не берете участь у цій закупівлі
Відмітити оголошення
Додати у вибране
Приховати
Запланувати участь

Організатор закупівлі

Найменування замовника ПрАТ "Черкаське хімволокно"  
Очікувана вартість закупівлі 8`338`536.00 грн (з ПДВ)  
Розмір мінімального кроку пониження ціни 83`385.36 грн  
Загальний розмір забезпечення тендерних пропозиції 250`156.08 грн  
Процедура закупівлі Відкриті торги з публікацією англійською мовою  

Потрібна банківська гарантія?

 
Закупівля оголошена
11.02.19
Період уточнень
до 04.03.19
Період оскаржень
до 10.03.19
Подання пропозицій
до 14.03.19
Залишилось 22 дні. Поспішайте взяти учаcть! Поспішайте взяти участь!
Призупинено
Є запитання без відповідей
Прекваліфікація
з 14.03.19
Оскарження прекваліфікації
Аукціон
19.04.19
Дата аукціону може змінитись після завершення Замовником розгляду отриманих пропозицій
19.02.2019, 15:32. ID: UA-2019-02-11-000827-c.a1
Звернення до Замовника за роз'ясненнями
Вимога на усунення дискримінаційних критеріїв!
У зв’язку з тим, що вимоги тендерної документації мають ознаки дискримінації учасників процедури закупівлі, а саме створені дискримінаційні вимоги, що суперечать п. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо внести зміни в тендерну документацію згідно наступних зауважень:
1. У п. 5.1 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Замовник встановив кваліфікаційні критерії відповідно до статті 16 Закону. Замовником згідно з цією статтею визначено кваліфікаційні критерії та перелік документів, що необхідно надати у складі тендерної пропозиції для підтвердження інформації Учасників про відповідність їх таким критеріям:
5.1.1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази:
1). Довідка у довільній формі щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази, у тому числі транспортних засобів, необхідних для виконання зобов’язань по договору.
2). Для підтвердження інформації про наявність транспортних засобів Учасник повинен надати скановані завірені копії або оригінали документів, що підтверджують про право власності на транспортні засоби, або договору/договорів на транспортне обслуговування або оренди транспортних засобів (договір повинен бути чинний на дату подання пропозиції і термін його дії повинен бути не меншим ніж до 31 грудня 2019 року).
2. П. 5.1.2 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Замовник на підтвердження наявності документального підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору встановив вимогу щодо надання Учасником довідки, складеною за наведеною таблицею, про підтвердження досвіду виконання аналогічного договору. Для підтвердження зазначеної у довідці інформації Учасник повинен надати оригінал або завірену копію сканованого(их) договору(ів) укладеного(их) не раніше 2016 року, із специфікацією (у разі наявності) без інших додатків, які є його невід’ємною частиною (у разі наявності), та завірені копії або оригінали документів, що свідчать про виконання такого договору(ів): відгук (виданий суб’єктом господарювання з яким було укладено аналогічний договір) із зазначенням інформації про виконання договору або акт звірки або видаткова накладна, тощо.

Відповідно до п. 2. статті 16 «Кваліфікаційні критерії» Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

Вимоги щодо надання довідок, з зазначенням у тому числі транспортних засобів, необхідних для виконання зобов’язань по договору, надання сканованих завірених копій або оригіналів документів, що підтверджують про право власності на транспортні засоби, або договору/договорів на транспортне обслуговування або оренди транспортних засобів (договір повинен бути чинний на дату подання пропозиції і термін його дії повинен бути не меншим ніж до 31 грудня 2019 року), надання оригіналів або завірених копій сканованого(их) договору(ів) укладеного(их) не раніше 2016 року, із специфікацією (у разі наявності) без інших додатків, які є його невід’ємною частиною (у разі наявності), та завірені копії або оригінали документів, що свідчать про виконання такого договору(ів): відгук (виданий суб’єктом господарювання з яким було укладено аналогічний договір) із зазначенням інформації про виконання договору або акт звірки або видаткова накладна, тощо, не передбачені і не обґрунтовані відповідно до Законом України «Про публічні закупівлі». Надання інформації про транспортні засоби непередбачено Законом. Окрім того, документи, які вимагаються відповідно до п. 5.1.2, мають сувору конфіденційну інформацію про взаємовідносини між Учасником і його контрагентами, про умови виконання договорів, про відомості професійного, ділового, виробничого, банківського, комерційного та іншого характеру, і діяльність в цілому, і заборонені контрагентами до поширення, розповсюдження і опублікування. Таким чином відсутні підстави для необхідності надання таких документів.
Згідно з частиною третьою статті 5 Закону Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Разом з тим, частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.

Оскільки зазначені положення тендерної документації суперечать основним принципам здійснення публічних закупівель, вважаємо їх протиправними та дискримінаційними, і вимагаємо їх скасування.
На розгляді
19.02.2019 15:32