Зателефонуйте мені
Вкажіть свій номер телефону і наш менеджер незабаром зв’яжеться з Вами
Номер телефону

Скасувати
Надіслати

Очікуйте дзвінка

Закрити
Процедура закупки объявлена 25.12.2025 22:11. Дата последних изменений - 26.12.2025 16:53

ДК 021:2015 – 64210000-1: Послуги телефонного зв'язку та передачі даних -

Идентификатор закупки UA-2025-12-25-015859-a  
ID 94686328a2234bbe91d600a9556d2012  
Вы еще не принимаете участие в обсуждении этой закупки
Вы еще не принимаете участие в этой закупке
Отметить публикацию
Добавить в избранное
Спрятать
Запланировать участие

Заказчик (Проводит закупку)

Наименование заказчика Державне підприємство "Санаторій "Конча-Заспа"  
Общая ожидаемая стоимость закупки 234`660.00 Гривна (с НДС)  
Процедура закупки Открытые торги с особенностями  
Метод оценки тендерных предложений участников Оценка тендерных предложений участников по наименьшей предложением  
Закупка объявлена
25.12.25
Период уточнений
до 31.12.25
Период обжалования
до 31.12.25
Прием предложений
до 03.01.26
Осталось8 дней Спешите принять участие!
Аукцион
05.01.26
26.12.2025, 16:53
Технічні вимоги
Общий вопрос о закупке
Доброго дня!
Ознайомившись з тендерною документацією на закупівлю: Послуги мобільного зв’язку за кодом ДК 021:2015:64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних повідомляємо, що порушено наше право, як Учасника на прийняття участі в даній процедурі закупівлі. А саме: технічне завдання завідомо прописане під одного з Операторів зв’язку. Гарантувати виконання технічного завдання Додаток 3 та пропозиції може лише один учасник на ринку телекомунікацій (діючий оператор), що дискримінує нас та обмежує конкуренцію, а саме:
1) Внести зміни до вимоги Оператор має забезпечити безкоштовні безлімітні дзвінки на номери «50», «99», «95» та «66».
Безлімітні дзвінки на мережу ВФ, у вигляді встановлення пільгових умов саме для номерної ємності конкретного оператора, це фактично орієнтація на мережу попереднього постачальника; створення переваг одному оператору та економічного навантаження для інших.
Пропонуємо вносити зміни у технічні вимоги і викласти в наступній редакції:
"Оператор має забезпечити безкоштовні безлімітні дзвінки на номери мережі та в рамках корпоративної групи".

2) Прибрати вимогу «На вимогу Замовника Оператор має організувати систему моніторингу та контролю службових терміналів працівників за допомогою системи Citrix Endpoint Management.
Даний пункт є завідомо дискримінаційним, таким що не відноситься до предмету закупівлі – та не стосується послуг мобільного зв’язку. Дана вимога покликана або уникнути проведення іншої закупівлі або потенційно обмежити коло учасників даної закупівлі. Бо додано вимогу щодо організації налаштування додаткового програмного забезпечення, а саме: система Citrix Endpoint Management. Інструкція від Citrix (постачальника послуги): https://docs.citrix.com/en-us/citrix-endpoint-management/downloads/onboarding-handbook.pdf?utm_source=chatgpt.com
В інструкції вказано, що система Citrix Endpoint Management та її компоненти є різновидами програмного забезпечення (software), додатків (apps) або служб (services). А також в інструкції вказано, що для роботи програмного забезпечення, потрібно тільки доступ до мережі (що можемо забезпечити), описана на сторінці 8. Тому організація даної системи підпадає тому ця програма підпадає під інший код ДК
ДК 021:2015 — 48780000-9 — „Пакети програмного забезпечення для управління системами, запам’ятовувальними пристроями та контентом”
або
ДК 021:2015 — 48000000-8 — „Пакети програмного забезпечення та інформаційні системи”
Порушено вимогу ч.3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», яка забороняє встановлювати вимоги, що не стосуються предмета закупівлі не пов’язана безпосередньо з предметом закупівлі;
3) Прибрати вимогу: Електронна система адміністрування SIM-карт (програмного продукту) Оператора, має забезпечувати розподіл функцій (ролей) для роботи у системі для координаторів Клієнта. Не є зрозумілим, що це за система та які до неї вимоги.
Можливо мається на увазі “Управління Віддаленим Адміністратором Клієнта”, через WEB інтерфейс – тоді просимо внести зміни.

4) Внести зміни до пункту щодо назв тарифних планів (наприклад прибрати назву, бо це зобов’язує учасника надати тарифний план з вказаною назвою), бо назви тарифних планів належать Оператору ПрАТ «ВФ Україна», що унеможливлює участь інших учасників та є дискримінаціною:
«Оператор повинен надати Абоненту телекомунікаційні послуги згідно тарифних пакетів в кількості:
- тарифний пакет №1 ( Business Pro) – 35 шт.
- тарифний пакет №2 ( Business Unlim) – 13 шт.
- тарифний пакет №3 (Business Unlim Plus) – 3 шт.
- тарифний пакет №4 ( Business ULTRA L) – 4 шт.
- тарифний пакет №5 (Business Start) – 5 шт.»

Вимоги до тарифних пакетів:
Внести зміни/доповнити вимоги до всіх тарифних планів по вимозі Дзвінки за кордон у 16 країн
Дзвінки за кордон у 16 країн –

Не зрозумілий перелік країн, кожна країна тарифікується по зонам і від цього залежить ціноутворення.
У Вимогах до тарифних пакетів: прибрати назви тарифних планів, як дискримінаційна вимога

У Тарифному пакеті №1 та №5 прибрати вимогу щодо надання послуги +Online PASS. Дана послуга надається виключно оператором ВФ, що зазначено на офіційному сайті https://www.vodafone.ua/pass. Що таке Online PASS? Це додаткова послуга від Vodafone. – саме так вказано на офіційному сайті діючого оператора. Дана вимога є дискримінаційною та завідомо обмежує всіх учасників, окрім діючого оператора.

Просимо внести зміни до пункту 6.2 проєкту договору: «Строк надання послуг 01 січня 2026 року до 31 грудня 2026 року.». Наголошуємо, що Строк подачі пропозицій – до 03.01.2025. Аукціон – попередньо призначено на 05.01.2026 11:22. Даний пункт не може виконати жоден учасник.

Всі вищеперелічені пункти є дискримінаційними, прописаними під поточного Оператора зв’язку, обмежуючими коло учасників та уникнення проведення конкурентної закупівлі. Порушено основні принципи здійснення публічних закупівель. Адже при проведенні відкритих торгів Замовник може отримати більшу економію коштів за ті самі послуги (що не призведе до погіршення наданих послуг).
Зазначаємо, що зазначені зверненні вимоги технічного завдання, суперечать принципам здійснення процедури закупівель, а саме: Стаття 5. Закону України «Про публічні закупівлі» Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників 1. Закупівлі здійснюються за такими принципами: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них та ст.21, 22. Отже, просимо привести документацію у відповідність до законодавства України та прибрати технічні вимоги, що завідомо обмежують конкуренцію та порушують наше право на участь в даній процедурі закупівлі, а саме внести зміни до технічного завдання Додатку 3.

Дякуємо!