Зателефонуйте мені
Вкажіть свій номер телефону і наш менеджер незабаром зв’яжеться з Вами
Номер телефону

Скасувати
Надіслати

Очікуйте дзвінка

Закрити
Процедура закупки объявлена 29.02.2024 15:42. Дата последних изменений - 22.03.2024 12:25

Калорифер КНВЕ-216 -

Идентификатор закупки UA-2024-02-29-008090-a  
ID a403d2d8708d4bb391bafdbaa744487c  
Общая ожидаемая стоимость закупки
475`000.00 Гривна
Вы еще не принимаете участие в обсуждении этой закупки
Вы еще не принимаете участие в этой закупке
Отметить публикацию
Добавить в избранное
Спрятать
Запланировать участие

Заказчик (Проводит закупку)

Наименование заказчика ПрАТ "Черкаське хімволокно"  
Общая ожидаемая стоимость закупки 475`000.00 Гривна (без НДС)  
Процедура закупки Открытые торги с особенностями  
Метод оценки тендерных предложений участников Оценка тендерных предложений участников по наименьшей предложением  
Закупка объявлена
29.02.24
Период уточнений
до 08.03.24
Период обжалования
до 08.03.24
Прием предложений
до 11.03.24
Аукцион
11.03.24
Квалификация
с11.03.24
Предложения рассмотрены
с14.03.24
Завершен
22.03.24
05.03.2024, 16:46
Щодо документально підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів.
Общий вопрос о закупке
Згідно вимог тендерної документації, а саме пункту 5.1., Учасник повинен документально підтвердити досвід виконання аналогічних договорів. Під аналогічним договором розуміється договір, предметом закупівлі якого було постачання калорифера. Наша компанія є виробником теплообмінного обладнання різних типів, в тому числі з використанням оребрених труб. Наприклад, апаратів повітряного охолодження, теплообмінних секцій до таких апаратів, трубчастих теплообмінників з оребреними трубами. В тому числі для пожежонебезпечних та/або вибухонебезпечних середовищ та виробництв. Але в Договорах, за якими ми виготовляли обладнання, жодного разу не використане слово «калорифер».
Питання: чи припустимо надати аналогічний Договір, предметом закупівлі якого був не калорифер, а інше теплообмінне обладнання, виконане з використанням оребрених труб, та яке є не менш складним, ніж калорифер?
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован06.03.2024, 08:11)
Так, договір на інше теплообмінне обладнання, виконане з використанням оребрених труб, та яке є не менш складним, ніж калорифер буде вважатися наданим як аналогічний.
07.03.2024, 16:52
Щодо вимог тендерної документації, а саме пункту 6.2.
Общий вопрос о закупке
Доброго дня! Дякуємо за відповідь, надану на наше попереднє запитання. І надсилаємо Вам наступне.
Згідно вимог тендерної документації, а саме пункту 6.2. «Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати:
1) Завірену підписом Учасника копію або оригінал паспорта якості на товар в якому міститься інформація про технічні характеристики товару, що пропонується до постачання та інструкцію з монтажу і експлуатації (документ повинен бути виданий не раніше 2023 року)».
Тут є певна колізія: ми повинні надати паспорт і інструкцію на те, що ще не виготовили і навіть не почали проектувати.
Враховуючи Вашу позитивну відповідь на наше попереднє запитання, чи можемо ми надати копію паспорта та інструкцію з експлуатації на те обладнання,
- Яке є не менш складним, ніж калоріфер;
- На яке ми надаємо копію виконаного Договору;
- Яке ми реально виробили?
Ну і звичайно ми надаємо документи згідно підпунктів 2) та 3) пункту 6.2.

Чи буде у такому разі умова вищевказаного пункту вважатися виконаною?
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован08.03.2024, 10:52)
Учасник може надати копію паспорта та інструкцію з експлуатації на виготовлене ним раніше обладнання, яке він вважає аналогічним до предмета закупівлі. Проте на вимогу підпункту 1 пункту 6.2. тендерної документації учасник повинен надати документи про якість товару (як зразок) в яких міститься інформація про технічні характеристики товару, що пропонується ним до постачання відповідно до вимог до предмета закупівлі.