Зателефонуйте мені
Вкажіть свій номер телефону і наш менеджер незабаром зв’яжеться з Вами
Номер телефону

Скасувати
Надіслати

Очікуйте дзвінка

Закрити

Послуги з розподілу електричної енергії, у тому числі з компенсації перетікань реактивної енергії

Procurement entity

Official name КУ Львівський міський молодіжний центр  
National ID / Tax Number 42969459  
Tender announced

Customer (Are publishing the plan)

Official name КУ Львівський міський молодіжний центр  
National ID / Tax Number 42969459  

Procurement specifications

Estimated total value 114`658.10 Hryvnia  
Код ДК 021-2015 (CPV) 65310000-9 - Розподіл електричної енергії  
?:class scheme КЕКВ 2270 - Оплата комунальних послуг та енергоносіїв  
Planning year
?:1 January 2025 - December 31 2025
 
Tentative start of the procurement procedure December, 2025  
Purchase without the use of an electronic system  

Plan specifications

Subject of procurement Послуги з розподілу електричної енергії, у тому числі з компенсації перетікань реактивної енергії  
ДК 021:2015 65310000-9 - Розподіл електричної енергії  
Quantity 1 послуга  
Required maximum delivery date 31.12.2025  

?:plan rationale

19.12.2025 13:02
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Указом Президента України від 24.02.2022 №64 (зі змінами). Законом № 4643-IX передбачено продовжити строк дії воєнного стану в Україні з 05.11.2025 на 90 діб, тобто до 03.02.2026 року.Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27 лютого 2014 року № 794-VII «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період - до 31 грудня 2025 року. Відповідно до наказу директора Комунальної установи Львівський міський молодіжний центр від 18 грудня 2025 року № 147 існує потреба у здійсненні Закупівлі у найкоротші терміни. Враховуючи те, що постачальником/виконавцем є лише певний суб’єкт господарювання - Приватне акціонерне товариство «Львівобленерго», що визначено відповідним документом – Зведеним переліком суб’єктів природних монополій станом на 31.10.2025 року (додається), застосовується вищевказане виключення. (п.42) Частиною другою статті 5 Закону України «Про природні монополії» передбачено ведення Антимонопольним комітетом України зведеного переліку суб’єктів природних монополій на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
 
19.12.2025 13:02
Відповідно до пункту 4 Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій, затвердженого розпорядженням Комітету від 28.11.2012 № 874-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.12.2012 за № 2119/22431, внесення суб'єктів природних монополій до Зведеного переліку здійснюється Комітетом на підставі реєстрів, отриманих від Міністерства інфраструктури України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Згідно інформації наведеної у Зведеному переліку суб’єктів природних монополій станом на 30.10.2025 року Приватне акціонерне товариство «Львівобленерго» входить до числа підприємств, які зазначені у зведеному переліку суб'єктів природних монополій, а також є суб’єктом господарювання, здійснює господарську діяльність на ринку розподілу електричної енергії на території Львівської області відповідно до Постанови НКРЕКП від 23.11.2018 № 1479 та відповідно до ст. 12 ЗУ «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах Львівської області. Відповідно до наведеного закупівлю даного/ї товару (послуги) може бути запропоновано лише певному суб’єкту господарювання, що у свою чергу означає відсутність конкуренції з технічних причин на відповідному ринку. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватись принципів здійснення публічних закупівель.
 
19.12.2025 13:02
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору. Замовник здійснює закупівлю послуг з розподілу електричної енергії в монополіста у Львівській області для забезпечення діяльності простору за адресами: вулиця Ряшівська,2, шляхом укладення договору на зазначену суму, у зв’язку із збільшенням обсягів, котрі не можна було передбачити при укладенні Договору. Період – грудень.
 

SOURCE OF FINANCING

Type of funding source Local budget  
Description  
Amount 114658.10 Hryvnia  

KPK classifier

Classification ID 3133
Classifier description Забезпечення молодіжними центрами соціального становлення та розвитку молоді та інші заходи у сфері молодіжної політики
Scheme (budget year) ТПКВКМБ
Region Львівська область
Country Україна
KATOTTG
Classification ID - UA46060250010015970
Classifier description - Львів
Scheme (budget year) - КАТОТТГ
 

  sign.p7s  

Tender at CDB

ID f7d8ac4f37b241d888e8142f12702829  
plan ID UA-P-2025-12-19-013696-a  
Tender ID UA-2025-12-19-012064-a  
Last update date 19.12.2025 13:12