Зателефонуйте мені
Вкажіть свій номер телефону і наш менеджер незабаром зв’яжеться з Вами
Номер телефону

Скасувати
Надіслати

Очікуйте дзвінка

Закрити
Процедура закупки объявлена 30.07.2020 15:04. Дата последних изменений - 21.10.2020 16:11

Створення геоінформаційної системи мереж водопостачання, водовідведення та електричних мереж ЛМКП «Львівводоканал» -

Идентификатор закупки UA-2020-07-30-005588-c  
ID f0a343fa91d24292b57c06d5ef1fcdbe  
Ожидаемая стоимость
16`000`000.00 Гривна
Вы еще не принимаете участие в обсуждении этой закупки
Вы еще не принимаете участие в этой закупке
Отметить публикацию
Добавить в избранное
Спрятать
Запланировать участие

Створення геоінформаційної системи мереж водопостачання, водовідведення та електричних мереж ЛМКП «Львівводоканал»

Заказчик (Проводит закупку)

Наименование заказчика Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"  
Ожидаемая стоимость 16`000`000.00 Гривна (с НДС)  
Минимальный шаг снижения цены 150`000.00 Гривна  
Общий размер обеспечения тендерных предложений 300`000.00 Гривна  
Процедура закупки Открытые торги с публикацией на английском языке  
Метод оценки тендерных предложений участников Оценка тендерных предложений участников по наименьшей предложением  
Закупка объявлена
30.07.20
Период уточнений
до 21.08.20
Период обжалования
до 27.08.20
Прием предложений
до 31.08.20
Преквалификация
с31.08.2020
Обжалование преквалификации
до 29.09.2020
Аукцион
29.09.20
Квалификация
с29.09.20
Предложения рассмотрены
30.09.20
Завершен
21.10.20
12.08.2020, 20:12
Спеціалізоване програмне забезпечення для створення ГІС водопостачання та водовідведення, електричних мереж
Общий вопрос о закупке
Уточніть, будь ласка, кількість робочих місць програмного забезпечення для можливості внесення (редагування) інформації в системі.
І яким чином буде передаватися право використання програмним забезпеченням, маючи на увазі, що це операція без ПДВ, а надання послуг з побудови ГІС інженерних мереж – з ПДВ?
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован17.08.2020, 17:05)
В пункті 4.1. Додатку 2 до тендерної документації «Вимоги до базової геоінформаційної системи» зазначено:
- Одночасне формування та редагування інформації у базі даних. Можливість одночасного перегляду (мінімум 10 користувачів) інформації у базі даних.

Ліцензіар (Учасник) повинен передати право використання програмним забезпеченням ліцензіату (ЛМКП «Львівводоканал») через надання ліцензії.
12.08.2020, 20:13
Вартість програмного продукту ГІС
Общий вопрос о закупке
Вартість програмного забезпечення входить в загальну суму 16 млн. грн?
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован17.08.2020, 17:06)
Так.
Згідно п. 3.1 проекту Договору (Додаток 3) в загальну вартість Договору входить вартість усіх ліцензійних платежів.
12.08.2020, 20:15
Уточнення за Етапом ТЗ
Общий вопрос о закупке
В етапі 1 (Технічне завдання) виконання послуг за проектом зазначено: « Розроблення детального технічного завдання на розробку програмного комплексу».
В результаті Виконавець має надати Технічне завдання. До чого мається на увазі ТЗ – до Створення геоінформаційної системи мереж водопостачання, водовідведення
та електричних мереж ЛМКП «Львівводоканал» чи до програмного забезпечення? Якщо до програмного забезпечення, то просимо надати роз’яснення.
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован17.08.2020, 17:06)
Так як створення геоінформаційної системи ЛМКП «Львівводоканал» передбачає інтегрування програмних продуктів з відкритим кодом (OpenSource) на базі відкритої СКБД PostgreSQL, то необхідне детальне технічне завдання на розробку програмного забезпечення.
12.08.2020, 20:17
Уточнення умов Договору
Общий вопрос о закупке
До Договору.
6.1 Даний Договір набуває чинності з моменту його підписання Cторонами і діє по 31.12.2022 року.
Тобто, на виконання даного проекту буде виділено в кращому випадку 2 роки. Обгрунтуйте, будь ласка, за яким принципом визначений такий короткий термін?
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован17.08.2020, 17:10)
Це наша вимога.
12.08.2020, 20:20
Уточнення умов Договору.
Общий вопрос о закупке
До Договору.
Етап 12 Додатку 1 до Договору.
Розроблення, налаштування та інтеграція в загальну систему інструменту гідравлічного моделювання, її синхронізація з існуючою системою SCADA ЛМКП «Львівводоканал».
Надайте, будь ласка, роз’яснення, який об’єм послуг мається на увазі?
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован17.08.2020, 17:10)
Наразі ЛМКП «Львівводоканал» працює над впровадженням SCADA-системи для централізованого збору даних та моніторингу технологічних параметрів тиску (напору) в контрольних точках та обліку витрати води на ВНС та водозаборах. Для коректної роботи інструменту гідравлічного моделювання необхідна інтеграція із існуючою базою даних SCADA для отримання даних вимірювання напору в контрольних диктуючих точках та витрати води на ВНС та водозаборах. В об’єм послуг має входити написання API протоколу обміну між двома базами даних.
17.08.2020, 12:43
Щодо планшетів
Общий вопрос о закупке
Яка є кількість планшетів та наскільки вони якісні? Як ви передбачаєте надавати планшети виконавцю? Разом всі планшети чи поокремо, оскільки планшети є службовою таємницею. А якщо наймати когось для векторизації у Львові, то чи не виходитиме це за кошторис проекту?
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован18.08.2020, 16:36)
Планшети масштабу М1:500 наявні у ЛМКП «Львівводоканал» у кількості 3115 одиниць та зберігаються у електронних растрових файлах формату ".JPG". Картографічні растрові зображення не прив’язані до координатної сітки. Всі електронні файли будуть передані Переможцю закупівлі на умовах контракту із забороною розголошення інформації ДСК для прив’язки та векторизації шарів мереж водопостачання, водовідведення та електричних мереж. Повна векторизація планшетів М1:500 не обов’язкова в зв’язку із тим, що інформація про мережі на них застаріла і потребує уточнення. Тому ця інформація може використовуватися лише для планування натурних обходів з метою уточнення та перевірки.
17.08.2020, 13:41
Кваліфікаційні вимоги
Общий вопрос о закупке
1.) Згідно до календарного плану робіт звітність за результатами наданих послуг буде надаватись у формі електронних копій та технічних звітів формату А4, тому виникає питання у доцільності вимоги стосовно наявності у Учасника кольорового принтеру з можливістю друку формату А1 і А3 - по 1 одиниці , відповідно до Додатку 1 Тендерної документації, пункті 1. Кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, підпункту 4 «Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій*».
Виходячи з вищевикладеного прошу надати роз’яснення, щодо доцільності, наявності у учасника вказаних принтерів, або внести відповідні зміни до тендерної документації.

2.) Відповідно до Додатку 1 Тендерної документації, пункті 1. Кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, підпункту 4 «Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій*». вимагається наявність в учасника базових РТК станцій - не менше 2 одиниць. Питання полягає у тому, чим викликана необхідність наявності даних станцій у Учасника? Оскільки в наявному технічному завдані жодної згадки про заміри координат та точність отриманих результатів немає. Крім того, за наявності завдання на досягнення точності вимірів в діапазоні 0,5 – 3 м в умовах міської забудови та рельєфу м. Львів використання РТК-станцій буде малоефективним. До цього ж виникає питання щодо доцільності вимоги щодо наявності копії свідоцтва про метрологічну повірку або сертифікатів калібрування. Виходячи з вищевикладеного прошу надати роз’яснення, щодо доцільності, наявності у учасника вказаних РТК станцій, або внести відповідні зміни до тендерної документації.

3.) Відповідно до Додатку 1 Тендерної документації, пункті 1. Кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, підпункту 4 «Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій*». вимагається наявність в Учасника автомобілів у кількості не менше 3 одиниць.
Виходячи з вказаного доцільно припустити, що натурне обстеження буде проводитись засобами учасника, питання в тому, якими саме силами та засобами планується проведення натурного обстеження? В випадку, коли натурне обстеження має бути організоване та проведено силами та засобами учасника, слід ввести відповідні корективи до технічного завдання.

Ответ заказчика (ответ зарегистрирован20.08.2020, 16:08)
1) Наявність у Учасника кольорового принтеру з можливістю друку формату А1 і А3 – це необхідна умова для якісного виконання натурних обходів в межах міста де використання РТК-станцій малоефективне. Передбачається розмноження друкованої картографічної інформації для бригад обхідників, що уточнюватимуть мережі на місцях.


2) Наявність в учасника базових РТК станцій – це необхідна умова для якісного виконання натурних обходів за межами міста на водогонах та водозаборах де використання РТК-станцій найефективніше. Також РТК-станції можуть бути використані для уточнення та прив’язки планшетів М1:500 до координатної сітки.

3) Передбачається, що натурне обстеження буде проводитись силами та засобами Учасника. Замовник може надати автотранспорт та фахівців в обмеженій кількості для допомоги, але зважаючи на те що цей ресурс щоденно задіяний ремонтно-експлуатаційними дільницями.
18.08.2020, 19:17
Розробка електроної карти міста
Общий вопрос о закупке
З Ваших відповідей на раніше поставлені запитання видно, що повну векторизованних карту розробляти не потрібно. На яку карту (архітектурну або аерофотознімання) будуть накладається водопровідна, каналізаційна і електрична мережі. Для подальшої роботи з розробки гідравлічної моделі мереж водопроводу та каналізації необхідна повна карта міста з усіма будівлями. Необхідна можливість оперативно оновлювати карту міста в зв'язку з новим будівництвом.
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован21.08.2020, 14:53)
В пункті 4.1. «Вимоги до базової геоінформаційної системи» вказано, що векторні інформаційні шари мереж водопостачання, водовідведення, електричних мереж та абоненти (клієнти водоканалу) створюються в рамках даного проекту. Картографічні підоснови - топографічні плани масштабу 1:500 та ортофотоплани будуть надані Львівською міською радою (геопорталом м.Львова) за допомогою впровадження протоколу обміну з їх базою даних на етапі №3 «Впровадження протоколу обміну з базою даних Львівської міської ради». Також, як допоміжні картографічні підоснови, мають бути використані відкриті картографічні сервіси Google та OpenStreetMap із переведенням їх в систему УСК2000 як єдиний простір в єдиній системі координат із іншими вищевказаними шарами.
20.08.2020, 09:35
Інтеграція ГІС та SCADA
Общий вопрос о закупке
До Договору. Етап 12 Додатку 1 до Договору. Розроблення, налаштування та інтеграція в загальну систему інструменту гідравлічного моделювання, її синхронізація з існуючою системою SCADA ЛМКП «Львівводоканал». Надайте, будь ласка, роз’яснення, який об’єм послуг мається на увазі?
Ваша відповідь:
Наразі ЛМКП «Львівводоканал» працює над впровадженням SCADA-системи для централізованого збору даних та моніторингу технологічних параметрів тиску (напору) в контрольних точках та обліку витрати води на ВНС та водозаборах. Для коректної роботи інструменту гідравлічного моделювання необхідна інтеграція із існуючою базою даних SCADA для отримання даних вимірювання напору в контрольних диктуючих точках та витрати води на ВНС та водозаборах. В об’єм послуг має входити написання API протоколу обміну між двома базами даних.
Відповідь абсолютно не розкриває кінцеву мету даного пункту Договору, коректна робота інструменту гідравлічного моделювання не залежить від інтеграції з системою SCADA. Просимо зрозуміло розгорнути Вашу відповідь.
Ответ заказчика (ответ зарегистрирован25.08.2020, 17:18)
Для підтвердження коректної роботи, калібрування ІГМ та перевірки правильності математичних розрахунків EPANET, результати розрахунків мають порівнюватися із виміряними за допомогою еталонних контрольно-вимірювальних приладів. Для забезпечення функції валідації даних передбачений Етап 12 до Договору «Розроблення, налаштування та інтеграція в загальну систему інструменту гідравлічного моделювання, її синхронізація з існуючою системою SCADA ЛМКП «Львівводоканал».

Перевірці підлягають наступні показники:

Для насосів ВНС та КНС:
- Поточна витрата води насоса ВНС та КНС, л / с
- Напір на вході насоса, м
- Напір на виході насоса, м
- Рівень води в РЧВ ВНС, м
- Рівень води в приймальному відділені КНС, м
- Статус насосного агрегата, вкл./відкл.

Для контрольних точок тиску:
- Напір, м

Для автоматизованої запірної арматури:
- Ступінь відкриття, % або град.

Для споживачів:
- Поточна витрата води, л / с

Всі ці параметри вимірюються каліброваними контрольно-вимірювальними приладами, а їх показники передаються на сервер SCADA ЛМКП «Львівводоканал» системою телеметрії.