Зателефонуйте мені
Вкажіть свій номер телефону і наш менеджер незабаром зв’яжеться з Вами
Номер телефону

Скасувати
Надіслати

Очікуйте дзвінка

Закрити

Послуги за ДК 021:2015:90430000-0 Відведення стічних вод (послуги з централізованого водовідведення)

Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

Заказчик (Проводит закупку)

Наименование заказчика Криворізький національний університет  
Код в ЕГРПОУ / ИНН 37664469  
Объявлен тендер

ЗАКАЗЧИК (Публикует план)

Наименование заказчика Криворізький національний університет  
Код в ЕГРПОУ / ИНН 37664469  

Спецификация закупки

Ожидаемая стоимость 9`868.50 Гривна  
Код ДК 021-2015 (CPV) 90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод  
Код КЕКВ 2272 - Оплата водопостачання та водовідведення  
Год
?:1 January 2025 - ?:31 December 2025
 
Прибилизительное начало проведения процедуры Декабрь, 2025  
Тип процедуры Закупка без использования электронной системы  

?:plan rationale

18.12.2025 20:57
Згідно пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі - Особливості) придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником (підпункт 5 (3) пункту 13 Особливостей). Варто зазначити, що Комунальне підприємство «Кривбасводоканал» м. Кривий Ріг, вул. Джохара Дудаєва, буд. 6-А, Дніпропетровської обл., 50027 є суб’єктом природних монополій з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відповідно до Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 р. №874-р та Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.10.2025 р. Крім цього, мережа водовідведення Криворізького національного університету приєднана безпосередньо до мережі КП «Кривбасводоканал» (відповідно до актів розподілу меж балансової належності), у зв’язку з відсутністю буд-якої іншої мережі з водовідведення. Тому підключення до буд-якої іншої мережі для забезпечення університету централізованим водовідведенням є неможливим. Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей.
 

ИСТОЧНИК ФИНАНСИРОВАНИЯ

Тип источника финансирования Государственный бюджет Украины  
Описание  
Сумма 7624.50 Гривна  

?:plan budget breakdown title

2201160
Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
КПК-2025
?:plan budget breakdown country Україна
 
Тип источника финансирования Государственный бюджет Украины  
Описание  
Сумма 2244.00 Гривна  

?:plan budget breakdown title

2201390
Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
КПК-2025
?:plan budget breakdown country Україна
 

Добавленные документы

  sign.p7s  

Тендер в ЦБД

ID 0e02fe2e099646668cd7c6268899aecf  
Идентификатор плана UA-P-2025-12-18-032451-a  
Идентификатор закупки UA-2025-12-19-020633-a  
Дата последнего обновления 19.12.2025 16:11