Процедура закупівлі оголошена 13.08.2019 23:03. Дата останніх змін - 28.08.2019 23:09

Комплекти мережевого обладнання (джерело фінансування закупівлі – субвенція з державного бюджету на підвищення якості освіти) -

Ідентифікатор закупівлі UA-2019-08-13-000828-c  
ID e4b7415871114bb487fb53cca828127f  
Очікувана вартість закупівлі
268`826.00 грн
Ви ще не берете участь в обговоренні цієї закупівлі
Ви ще не берете участь у цій закупівлі
Відмітити оголошення
Додати у вибране
Приховати
Запланувати участь

Закупівельник (Проводить закупівлю)

Найменування замовника Управління освіти Каховської міської ради  
Очікувана вартість закупівлі 268`826.00 грн (з ПДВ)  
Розмір мінімального кроку пониження ціни 1`345.00 грн  
Процедура закупівлі Відкриті торги  
Закупівля оголошена
13.08.19
Період уточнень
до 18.08.19
Подання пропозицій
до 28.08.19
Закупівля не відбулась
28.08.19
14.08.2019, 10:01
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Загальне запитання щодо оголошення
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
2) Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
3) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 17.08.2019, 20:11)
1) В Додатку 3 до тендерної документації вказано «В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, вважати вираз "або еквівалент". У разі надання еквіваленту, Учасник в пропозиції повинен надати довідку, яка містить порівняльну таблицю, де зазначити найменування та технічні характеристики запропонованого еквіваленту. Еквівалент повинен бути не гіршим за технічні та якісні характеристики, які вимагаються Замовником».
2) Тендерна документація, а саме Додаток 4 (специфікація до проекту договору) та Додаток 5 (форма Цінова пропозиція) в графі таблиці «Найменування товару», вже містить вимогу «зазначається марка техніки згідно технічного завдання або товару-еквівалента». Проте до документації буде внесено зміни з метою уточнення учасниками конкретної торгової марки чи моделі кожної складової комплекту мережевого обладнання. Окрім того, в Додатку 3 до тендерної документації наявна вимога: «При підготовці тендерної пропозиції учасники повинні чітко зазначати найменування товару (тип, марка і т.і.), що пропонується для постачання».
3) Брати участь у закупівлі можуть всі бажаючі учасники без обмежень в системі оподаткування. Як зазначається в Розділі 5 тендерної документації, найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ). Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ), що сплачуються або мають бути сплачені, витрат на транспортування, страхування, навантаження, розвантаження, сплату митних тарифів, усіх інших витрат передбачених для товару даного виду.