Процедура закупівлі оголошена 15.03.2019 15:56. Дата останніх змін - 20.05.2019 17:14

Лічильники 3-ф дифтарифні

Ідентифікатор закупівлі UA-2019-03-15-002382-a  
ID c5a2a676795040abacdab46da6645007  
Ви ще не берете участь в обговоренні цієї закупівлі
Ви ще не берете участь у цій закупівлі
Відмітити оголошення
Додати у вибране
Приховати
Запланувати участь

Організатор закупівлі

Найменування замовника ПрАТ Київобленерго  
Очікувана вартість закупівлі 7`500`000.00 грн (з ПДВ)  
Розмір мінімального кроку пониження ціни 750.00 грн  
Загальний розмір забезпечення тендерних пропозиції 225`000.00 грн  
Процедура закупівлі Відкриті торги з публікацією англійською мовою  

Потрібна банківська гарантія?

 
Закупівля оголошена
15.03.19
Період уточнень
до 03.06.19
Період оскаржень
до 09.06.19
Подання пропозицій
до 13.06.19
Залишилось 21 день Поспішайте взяти участь!
Прекваліфікація
з 13.06.19
Оскарження прекваліфікації
Аукціон
19.07.19
Дата аукціону може змінитись після завершення Замовником розгляду отриманих пропозицій
03.05.2019, 14:41
Роз'яснення щодо тендерної документації
Загальне запитання щодо оголошення
Питання стосується не повернення тендерного забезпечення. В розділі 3, пункті 3, останній пункт ( в Законі потрібно надати пять документів). В розділі 3, пукті 5, підпункті 5.2 описані не всі документи, які має надати переможець,що написані в абзаці другому частини третьої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі». Умови, якого пункту має виконати преможець, щоб повернути забезпечення?
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 08.05.2019, 16:03)
Відповідно до ч.3 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі» переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених п. 2, 3, 5, 6 і 8 ч. 1 цієї статті.
16.05.2019, 14:24
Проект договора
Загальне запитання щодо оголошення
Чи можемо ми пропонувати внести зміни у проект договору, що стосуються післяоплати?
Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 20.05.2019, 17:14)
Добрий день! Тендерна документація, оприлюднена Замовником на веб - порталі Уповноваженого органу відповідно до ст. 10 ЗУ, містить всю необхідну та повну інформацію щодо предмету закупівлі.