Процедура закупівлі оголошена 10.06.2021 23:09. Дата останніх змін - 16.06.2021 16:19

Капітальний ремонт фасаду в закладі загальної середньої освіти №62 на вулиці Княжий Затон, 17-В Дарницького району м. Києва (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1: 2013) (ДК 021:2015 код 45443000-4 «Фасадні роботи») -

Ідентифікатор закупівлі UA-2021-06-10-006144-c  
ID 1f2a4b798ba34c98a2fb886e0054f6b8  
Ви ще не берете участь в обговоренні цієї закупівлі
Ви ще не берете участь у цій закупівлі
Відмітити оголошення
Додати у вибране
Приховати
Запланувати участь

Капітальний ремонт фасаду в закладі загальної середньої освіти №62 на вулиці Княжий Затон, 17-В Дарницького району м. Києва (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1: 2013) (ДК 021:2015 код 45443000-4 «Фасадні роботи»)

Закупівельник (Проводить закупівлю)

Найменування замовника Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації  
Очікувана вартість закупівлі 6`000`000.00 грн (з ПДВ)  
Розмір мінімального кроку пониження ціни 30`000.00 грн  
Загальний розмір забезпечення тендерних пропозиції 30`000.00 грн  
Процедура закупівлі Відкриті торги  
Метод оцінки тендерних пропозицій учасників Оцінка тендерних пропозицій учасників за найменшою пропозицією  

Потрібна банківська гарантія?

 
Закупівля оголошена
10.06.21
Період уточнень
до 16.06.21
Період оскаржень
до 22.06.21
Подання пропозицій
до 26.06.21
Залишилось 1 день Поспішайте взяти участь!
Аукціон
29.06.21
14.06.2021, 16:54
на які конкретно види матеріалів вимагається надання сертифікатів та висновків
Загальне запитання щодо оголошення
Шановний Замовник,


Згідно з вимогами п. 5 Додатку 3 до тендерної документації ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ), Замовник вимагає надати скан-копії сертифікатів відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи на матеріали, які будуть використовуватись у виконанні робіт, завірені підписом та печаткою Учасника.
Просимо уточнити, на які конкретно види матеріалів вимагається надання зазначених сертифікатів та висновків ?

Також хочемо звернути увагу на те, що Наказ № 28 від 01.02.2005 р. «Про затвердження Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні» визнано таким, що втратив чинність.
Таким чином, на даний час в Україні не існує нормативно-правового акта, який вимагав би обов’язкової сертифікації товарів взагалі, а також товарів та матеріалів, що є предметом даної закупівлі, зокрема.
Отже, Замовник не має права вимагати від Учасника надання документів (довідок, сертифікатів, декларацій тощо), не передбачених чинним законодавством України.

Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 16.06.2021, 16:19)
Право замовника вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації, тощо, передбачене статтею 23 Закону України Про публічні закупівлі.
При поданні тендерних пропозицій пропонуємо враховувати наступні нормативно-правові акти, а саме: Закони України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», «Про відходи», «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».
14.06.2021, 16:54
на які конкретно види матеріалів вимагається надання сертифікатів та висновків
Загальне запитання щодо оголошення
Шановний Замовник,


Згідно з вимогами п. 5 Додатку 3 до тендерної документації ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ), Замовник вимагає надати скан-копії сертифікатів відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи на матеріали, які будуть використовуватись у виконанні робіт, завірені підписом та печаткою Учасника.
Просимо уточнити, на які конкретно види матеріалів вимагається надання зазначених сертифікатів та висновків ?

Також хочемо звернути увагу на те, що Наказ № 28 від 01.02.2005 р. «Про затвердження Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні» визнано таким, що втратив чинність.
Таким чином, на даний час в Україні не існує нормативно-правового акта, який вимагав би обов’язкової сертифікації товарів взагалі, а також товарів та матеріалів, що є предметом даної закупівлі, зокрема.
Отже, Замовник не має права вимагати від Учасника надання документів (довідок, сертифікатів, декларацій тощо), не передбачених чинним законодавством України.

Відповідь замовника (Відповідь зареєстровано 16.06.2021, 16:18)
Право замовника вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації, тощо, передбачене статтею 23 Закону України Про публічні закупівлі.
При поданні тендерних пропозицій пропонуємо враховувати наступні нормативно-правові акти, а саме: Закони України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», «Про відходи», «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».